چگونگی طراحی تصویر بر روی دیوار

نقاشی دیواری کشسان می تواند یک اتاق را کاملاً دگرگون کند. نقاشی های دیواری در طرح های مختلفی وجود دارد که به معنی انتخاب های زیادی در آنجا است. علیرغم اینکه گزینه های زیادی وجود دارد ، انتخاب مناسب می تواند مانند یک سفارش طولانی به نظر برسد. در اینجا چند نکته برای کمک به شما در یافتن آن نقاشی دیواری کشسان مناسب برای هر دیوار آورده شده است.

 

دیوار

مرور و نمونه

 

اگر به دنبال نوعی طرح الهام بخش هستید ، به صورت آنلاین طرحهای زیادی پیدا خواهید کرد! فقط کافی است جستجوی تصاویر از نقاشی های دیواری را تا ایده ای از چگونگی طراحی یک کافه انجام دهید. این یک راه است که به یک نقاشی دیواری کشسان بنگریم.

 

این یک داستان کاملاً متفاوت است وقتی آن را در یک اتاق با مبلمان می بینید. بعضی اوقات رنگهای روی صفحه رایانه شما رنگ واقعی نقاشی دیواری کشسان را منعکس نمی کنند. به همین دلیل مهم است که قبل از انتخاب خود از نمایشگاه دیدن کنید یا یک نمونه را درخواست کنید.

 

پس دست شما برای انتخاب طرح باز خواهد بود و این موضوع کاملا به شما و سلیقه شما بستگی خواهد داشت.می توانید ساعت ها در مورد انتخاب طرح خود جستجو و یا با دوستان و آشنایان مشورت بکنید تا آنها هم به شما در انتخاب طرحی مناسب کمک کنند.

 

انتخاب رنگ

 

درست مانند هر اثر هنری ، هنگام انتخاب نقاشی دیواری کشسان ، مهم است که از رنگ های موجود در طراحی نیز در سایر قسمت های اتاق استفاده شود. به عنوان مثال ، در صورت وجود طرح رنگی عمدتاً سبز ، مطمئن شوید که عناصر سبز دیگری نیز در اتاق وجود دارد. اگر اتاق از قبل کاملاً رنگارنگ است ، می توانید یک نقاشی دیواری کشسان سیاه و سفید یا خاکستری انتخاب کنید تا در هرج و مرج قریب به اتفاق ایجاد نکنید.

 

انتخاب STYLE

 

هنگام انتخاب سبک ، می توانید با هر آنچه در آن زمان مرسوم است ، به آسانی پیش بروید. از آنجایی که نمی خواهید نقاشی دیواری کشسان شما خیلی زود از مد خارج شود ، باید به دنبال سبکی بی پایان باشید. در عین حال ، باید سبکی را انتخاب کنید که منعکس کننده شخصیت شما باشد. به این ترتیب ، هرگز از این کار خسته نخواهید شد.

 

اتاقهای کوچکتر

 

حتی اتاق های کوچک را نیز می توان با نقاشی دیواری کشسان مناسب تزئین کرد. مراقب باشید رنگ های تیره را انتخاب نکنید زیرا این امر باعث می شود اتاق حتی کوچکتر به نظر برسد. رنگ های سبک تر و طرح های بزرگ می توانند به فضای جادارتر اتاق کمک کنند.

 

همه ۴ دیوار یا فقط یکی

 

از نقاشی دیواری کشسان اغلب برای ایجاد دیوارهای خاص استفاده می شود اما بعضی از طرح ها در هر چهار دیوار اتاق قابل استفاده هستند. اگر می خواهید یک حس خاص به اتاق خود بدهید ، این یک ایده عالی است. به عنوان مثال ، اگر شما یک طراحی ظریف از ابرها و آسمان آبی دارید ، این می تواند روی تمام دیوارها کار کند.

 

اگر طراحی شهری بیشتر است ، بهتر است یک دیوار تک را بپوشانید. دیوارها می توانند شامل نقوش برجسته با رنگ های جسورانه باشند. هدف این است که به محض ورود کسی به اتاق ، توجه را جلب کنیم.

 

این نوع طرح ها سریع ترین و زیباترین راه برای جلب توجه شما و دیگران به اتاق یا محیط شما خواهد بود،داشتن ظاهری منحصربفرد با این سبک از دکوراسیون کاری راحت و شیک است.

 

مکان نقاشی

با نقاشی دیواری کشسان اگر شما هر چهار دیوار را می پوشانید ، این مسئله ای نخواهد بود. اگر شما در حال ایجاد فقط یک دیوار با یک نقاشی دیواری کشسان شیک هستید ، پس مکان مهم است. چند بار با قدم زدن به داخل اتاق شروع کنید تا مشخص کنید که ابتدا چشمان شما به کجا می رود.

 

این دیواری است که شما برای تزئین نیاز دارید. به عبارت دیگر ، دیوارهایی که در مجاورت درب هستند به احتمال زیاد آنهایی نیستند که باید تمرکز اصلی شما باشند. در عوض ، دیوار روبروی درب بهترین انتخاب شماست. علاوه بر این ، باید اطمینان حاصل کنید که مبلمان و یا درهم و برهمی زیادی در طول این دیوار وجود ندارد. شما می خواهید آن را تا حد امکان خالی بگذارید تا از نقاشی دیواری کشسان واقعاً قدردانی شود.

 

مضامین

متوجه خواهید شد که نقاشی های دیواری متفاوت است. از امواج گرمسیری و اقیانوسی گرفته تا شهرهای شلوغ و طرح های انتزاعی – تم های شگفت انگیز زیادی وجود دارد. باز هم ، قبل از انتخاب یک موضوع خاص ، همه فاکتورهای ذکر شده را سعی کنید که در نظر بگیرید.

 

مورال های کیفی

اطمینان حاصل کنید که وقت خود را برای خرید در اطراف می گذرانید و به دنبال نقاشی های دیواری کشسانی هستید که دارای بهترین کیفیت هستند. در پایان روز ، آخرین چیزی که هر کسی می خواهد این است که خیلی زود مجبور به تعویض نقاشی دیواری کشسان شوید. علاوه بر این ، اگر کاملاً به توانایی خود در نصب نقاشی دیواری کشسان اطمینان ندارید ، باید در مورد نصب حرفه ای سؤال کنید.

 

خوش بگذره!

فراموش نکنید که از آن لذت ببرید! این یک روند جالب است و حتی ممکن است متوجه شوید که طرحی کاملاً متفاوت از آنچه در ابتدا تصور می کنید را انتخاب خواهید کرد. اگر در اتاق کودک خود نقاشی دیواری کشسان اضافه می کنید ، چرا آنها را هم درگیر نکنید؟ پس از همه ، آنها کسانی هستند که می خواهند وقت خود را در این راه بگذرانند ، بنابراین باید کسانی باشند که در مورد طراحی تصمیم می گیرند.

 

برای بهترین و با کیفیت ترین نقاشی های دیواری کشسان با کیفیت بالا ، با گروه صنعتی لابل با شماره درج شده در سایت تماس بگیرید. تیم متخصصان ما همیشه خوشحال هستند که مشاوره طراحی تخصصی را ارائه می دهند و به هر سؤالی که ممکن است پاسخ دهند. حتی اگر شما طراحی دقیق مورد نظر خود را پیدا نکنید ، تیم ما همیشه تمام تلاش های خود را برای تأمین نیازهای شخصی شما انجام می دهد.