همانطور که سبک شخصی و دکوراسیون داخلی  هنگام صحبت از خانه شما مهم است ، برای هر مشاغل نیز ضروری است. هنگامی که می خواهید به مشتریان خود اطلاع دهید که بهترین کسب و کار هستید ، باید مطمئن شوید که بهترین برداشت ممکن را به دست می آورید. در طراحی داخلی هر شغل و تجارت جنبه های مختلفی وجود دارد.

 

یکی از مناطقی که اغلب مورد غفلت قرار می گیرد سقف است. به جای اینکه اجازه دهید تمام این پتانسیل های تزئینی به هدر رود، در اینجا چگونگی کار سقف کششی برای تجارت شما آورده شده است.

طراحی داخلی-سقف کشسان لابل

 

جلب توجه

به محض اینکه شخصی داخل دفتر یا سالن نمایش شما قدم بردارد ، از زیبایی سقف کشسان شیک شما غافلگیر می شود. چاپی که انتخاب کرده اید می تواند به طور خاص برای تقویت فضای اتاق انتخاب شود. به عنوان مثال ، شما می توانید یک طراحی طبیعی داشته باشید تا بتوانید اسپا خود را مجلل و مجلل تر کنید ، یا می توانید از چهره های هندسی متناسب با نمایشگاه مبلمان خود استفاده کنید.

نوع مشاغل مورد نظر خود را در نظر بگیرید و اینکه چگونه می خواهید مشتری شما احساس بهتری می کند. نورپردازی همچنین می تواند به جلب توجه به مناطق خاص اتاق کمک کند و می توانند طراحی خود را تقویت کنند.

 

عایق اضافه شده

 

وقتی یک لایه اضافی به سقف خود اضافه می کنید ، عایق نیز اضافه می کنید. این لایه اضافی اتاق ، دمای خود را به مراتب بهتر از گذشته حفظ خواهد کرد. نه تنها مشتریان شما هنگام بازدید از مشاغل خود احساس راحتی بیشتری می کنند بلکه در نتیجه از کاهش صورتحساب انرژی خود نیز لذت خواهید برد.

هنگامی که در هزینه های خود صرفه جویی می کنید ، سود شما افزایش می یابد و این بدان معنی است که از پاداش مالی بیشتری نیز برخوردار خواهید شد.

 

بهبود نور

 

طرح های سقفی کشسان انواع مختلفی از نورپردازی متناسب با محیط های مختلف را ارائه می دهد. به عنوان مثال ، در یک سالن مو ، برای انجام کار خود به نورپردازی نسبتاً قوی احتیاج دارید و به مشتری اجازه می دهید تا دقیقاً به نظر برسد که موهایشان چگونه است.

با وجود این ، وقتی نوبت به یک رستوران رمانتیک می رسد ، می توانید بدون اینکه وسایل خود را در منو لمس کنید ، نور را کم نگه دارید. با داشتن سقف های کششی می توانید هر نوع نورپردازی مورد نظر خود را داشته باشید.

به سادگی نوع نور و سطح شفافیت پارچه را انتخاب کنید و از نورپردازی زیبا و مؤثر برای تجارت خود لذت خواهید برد. نورپردازی نه تنها باعث بهبود دید کلی اتاق می شود بلکه می توانید به آن اعتماد کنید تا در طراحی سقف کششی خود نیز برجسته شوید!

 

 

 

کاهش سر و صدا

 

مشاغل زیادی وجود دارند که می توانند از یک محیط کاری ساکت تر بهره مند شوند. نه تنها به کارکنان خود کمک خواهید کرد تا تمرکز کنید بلکه تجربه مشتریان خود را نیز بهبود خواهید بخشید. به عنوان مثال ، اگر شغلی را اداره می کنید که خدماتی مانند ماساژ درمانی ، ریکی ، طب سوزنی و غیره را ارائه می دهد ، در صورت داشتن صلح و آرامش واقعی برای مشتریان بهتر است.

نیازی نیست که همسایگان سر و صدای پر سر و صدا شما را مختل کنند و روند بهبودی را مختل کنند. اگر نویز یکی از نگرانی های اصلی شماست ، در مورد سقف های کشش عایق صوت برای بهترین نتیجه سوال کنید.

 

پارچه بوها را جذب می کند

 

یک سقف نباید  باعث ایجاد بو در رستوران ، سالن مو یا کافه شما  شود. برای هر کسی که این نوع تجارت را اداره می کند ، می داند که چقدر خوب است که در تجارت خود حس بویایی مطلوبی ایجاد کنید. حتی تهویه کامل این کار را انجام نمی دهد و این می تواند در زمستان به ویژه چالش برانگیز باشد.

سقف های کششی بر خلاف سقف معمولی شما از پارچه ساخته می شوند. این بدان معنی است که آنها به جای اینکه اجازه دهند ساعت ها یا حتی روزها درمحیط وجود داشته باشند ، در آن بوها جلب می شوند.

 

تجارت

یخ شکن محاوره ها

 

بعضی مواقع کارمندان یا مشتریان جدید شکستن یخ را مشکل می کنند. هنگامی که چیزی به بصری چشمگیر به عنوان یک سقف کششی دارید ، می توانید مطمئن باشید که همه چیز برای گفتگو در مورد آن را خواهند داشت. وقتی مشتری وارد می شود و فوراً چشمان آنها به سقف جذب می شود ، کارمندان شما می توانند با اظهار نظر در مورد سبک و سؤال از مشتری از این لحظه استفاده کنند.

این باعث می شود که این دو نفر در مورد چیزی صحبت کنند که هیچ ارتباطی با نیاز مشتری یا آنچه را که باید ارائه دهید ندارد که بهترین راه برای شکستن یخ بین آن ها است!

همه انسان ها حس نیاز به جلب توجه و همچنین احساس نیاز به زیبایی را درخود دارند،چه بسا با این سقف ها و با زیبایی چشم نوازشان،این نیاز در رابطه با محل زندگی یا کار شما برطرف خواهد شد و همچنین توجه دیگران نیز به سمت دکوراسیون شما سوق داده خواهد شد.

هر یک از این مزایا به تنهایی یک سقف کشسان را به یک سرمایه گذاری عالی تبدیل می کند. وقتی همه آنها را جمع کردید ، جای تعجب نیست که بسیاری از مشاغل تصمیم به بهبود مکان خود در این راه داشته باشند. سقف های کشسان براق ، ساده و مؤثر می توانند متناسب با نیاز شما طراحی شوند.

آنها متناسب با سبک ، رنگ بندی و هر نوع الزام اضافی مانند عایق صوتی و شفافیت شما هستند. با داشتن یک سقف کشسان، دیگر این قسمت از اتاق پررنگ و کسل کننده نخواهد بود!

 

برای بهترین طرح های سقفی کشسان ، با گروه ما (لابل)تماس بگیرید. ما طیف کاملی از محصولاتی را ارائه می دهیم که در انتظار تحول در کسب و کار شما هستند! این که آیا شما قبلاً طرحی را انتخاب کرده اید یا اگر به انتخاب بهترین راهکارهای تجاری خود نیاز به کمک دارید ، تیم ما همیشه از کمک کردن خوشحال است.