سقف کشسان چیست ؟

سقف کشسان یک سیستم سقف معلق است که شامل دو جزء اساسی است:

شیار محیطی و پارچه سبک وزنی که کشیده و به شیار متصل می شود. علاوه بر سقف، سیستم را می توان برای پوشش های دیوار، انتشار نور، پنل های شناور، نمایشگاه ها و ایجاد اشکال ابداعی استفاده کرد. سقف کشسان اجازه می دهد که ترکیب انواع وسایل روشنایی، مشبک ها و لبه های ثابت که از پس زمینه اختصاصی پشتیبانی می کنند را داشته باشیم.

 

پارچه سقف کشسان لابل

مواد پارچه ما  ضخامتی ۲٫۰ میلی متری دارد که جنس پایه آن PVC است که کاملا قابل بازیافت است. این مواد در مجموعه گسترده ای از رنگ ها و انواع مختلفی از جمله: مات، ساتن،لاکر(آینه مانند)، متالیک، حجم دار و ترنسپرنت (برای نورپردازی و یا پخش نور)، پس زمینه و طرح ریزی آن است. این متریال را می توان برای جلوه های ویژه ای چاپ و یا نقاشی کرد، این نوع پارچه کامل ضد آب، قابل شستشو و نفوذ ناپذیر در مقابل بخار و رطوبت است. این ماده ، بهداشتی، غیر سمی است و دارای استاندارد آتش نشانی جدید اروپا است. درواقع ورق های سبک وزنی هستند که از مواد رول ساخته شده اند تا هر شکل و اندازه ای را بتوانند به خود بگیرند و به طور معمول اندازه آن ها تا ۵۰ متر مربع قابل پیاده سازی است. هر پنل دارای یک لبه Harpoon  که جوش داده می شود و به شیار متصل می شود است.

لبه (شیار) سقف کشسان لابل

به طور معمول آلومینیوم یا پی وی سی نیمه پنهان  انتخابی برای اکثر معماران و طراحان است، که پیاده سازی منحنی ها، گنبدها، غرفه ها و بسیاری از اشکال دیگر را آسان می کند.

نصب سقف کشسان لابل

راز موفقیت ما را؛ به طور مستقیم کارکنان و کارمندان با تجربه و بسیار متخصصی ست که با ما همکاری می کنند.

 

سقف کشسان یک ماده عالی است زیرا می توان آن را به سرعت و بدون بردن مبلمان خارج از اتاق نصب کرد. سقف در یک قطعه مخصوص نصب شده است و نصب و راه اندازی بدون ساخت و ساز است.

سقف کشسان از PVC تولید می شود که یک “هارپون” به داخل محیط جوش داده می شود. نصب و راه اندازی ابتدا توسط تزیین و یا نصب آلومینیومی ویژه در اطراف اتاق به دست می آید، سپس سقف را تا ۵۰ درجه سانتیگراد گرم می کند و پارچه سقف کشسان را نصب می کنند و در نهایت “هارپون” را به کانال می بندد.سپس خنک کننده برای ایجاد یک سقف کامل کاهش می یابد. پشت سقف کشسان ایم امکان است که سیم، سیستم تهویه و غیره را پنهان کنید.همچنین می توانید بر روی سطح سقف ،لامپ ها، آشکارسازهای دود، دهانه های تهویه و غیره نصب کنید.

 

سقف کشسان یک عنصر مهم طراحی داخلی است که برای ایجاد یک فضای منحصر به فرد و شخصی در هر نوع محیطی کاربرد دارد. بدون اغراق می توان گفت، دامنه کاربرد سقف کشویی بی حد و مرز است.

سقف های کشسان در هنگام نصب در ساختمان های جدید مزیت بزرگی دارند؛ ظاهر آنها در مورد انقباض تغییر نمی کند در حالی که در سقف پشت سر آنها ممکن است شکاف و حفره ایجاد شود.

مزیتی دیگر در رابطه با سقف های کشسان این است که در صورت نشت سقف کشسان می تواند تا ۱۰۰ کیلوگرم در هر متر مربع توسط آن نگه داشته شود. علاوه بر این، سقف های کشسان ضد شوک هستند (آنها اثرات ناشی از به عنوان مثال ضربه وارد شده توسط یک توپ یا یک چوب پنبه شامپاین را جذب می کنند)، کرک، محو شدن و تغییر رنگ با گذشت زمان دراین نوع سقف وجود ندارد.

سقف های کاذب برای ساخت و سازهای جدید و برای نوسازی، طراحی مجدد و دکوراسیون داخلی مناسب هستند. سقف کشسان ایده آل برای مناطق رطوبت بالا مناسب است زیرا مواد مورد استفاده برای آنها به نحوی است که رطوبت تاثیری روی آن نمی گذارد و از تراکم ترس ندارد.

مزیت اصلی سقف ما طیف گسترده ای از رنگ ها و پوشش ها است. سقف ها با تضمین طولانی (۱۲سال) ارائه می شوند و برای نصب ساده و سریع (چند ساعت بسته به اندازه اتاق مورد نظر) می باشد. در هنگام نصب هیچ خاکی وجود ندارد. قیمت رقابتی یک مزیت دیگر است که سقف کشسان را جذاب تر می کند.همچنین تمام مواد مورد استفاده برای سقف ها دارای کنترل کیفیت چند مرحله ای پیچیده هستند و همه ی تلاش ما بر این است که کیفیتی در خور شان مشتری هایمان را داشته باشیم.

 

بخش هیجان انگیز داشتن یک  محیط از این تکنولوژی ابتکاری در خانه یا محل کار شما این است که دوستان، مهمانان و یا همکاران تجاری شما هرگز محیط کار و یا منزلتان را فراموش نخواهند کرد. محصول ما می تواند به عنوان یک افزودنی یا جایگزین برای گچ و یا کاشی استفاده شود. برای یک پروژه جدید ساخت و ساز، نیاز به نصب و راه اندازی خشتی خسته کننده و کارآمد را از بین می برد. این باعث می شود که فرآیند کارتان سریع تر و ساده تر شود، موجب  پاکیزه تر شدن کار نیز می شود به این معنی که از تعداد زباله هایی که در زمان انجام پروژه ای تولید خواهند شد کاسته خواهد شد و به سادگی قادر خواهید بود محیط را تمیز کنید ، درنهایت نتیجه ی آن شما را پشیمان نخواهد کرد و قطعا آن را دوست خواهید داشت.

 

این شرکت یک تیم اختصاصی متخصص را که با صداقت و تعهد کامل کار می کند جمع آوری کرده است. اندازه گیری، بررسی، بازرسی و نصب مواد با استفاده از ماشین آلات نصب و راه اندازی برتر انجام می شود. علاوه بر این، ما مجموعه ای باورنکردنی از رنگ ها و الگوهای ارائه می دهیم. ما اتاق را با طرح های سقف و بافت به صورت منحصربفردی تغییر می دهیم.

 

برای همه سازندگان خانه، صاحبان خانه، سرمایه گذاران، معماران و شرکت ها، ما طیف متنوعی از زیبایی های سقف و دیوارهای هنری را داریم. ما طراحی داخلی تان را ارتقا می دهیم و چشم اندازی را با نقاشی های دیواری دلنشین ترسیم می کنیم. طرح های سقف کاذب مدرن، معاصر، کلاسیک و خلاقانه که دارای وسایل سبک و دلنشین سقف هستند،کمک خواهد کرد که مکان مورد نظرتان لوکس شود و همچنین زیبایی منحصربفرد و جدیدی را به آن خواهد بخشید.

 

پیشنهادات سیستم های سقف کشسان یک سقف کاملا صاف است که می تواند عنصر برجسته و هیجان انگیز طراحی داخلی خانه شما باشد. شما می توانید اطمینان حاصل کنید که سقف کشسان شما هرگز شکسته نخواهد شد و قالب و گرد و غبار را جمع نخواهد کرد.

برخی از مزایای استفاده از سقف کاذب کشسان در مقایسه با دیگر سقف های کاذب را می توان اینگونه بیان کرد:

فقط سیستم های سقف کشسان سطح سقف کاملا صاف را درست مثل یک ورق شیشه ای می دهد

سقف کشسان با گذشت زمان تغییر نخواهد کرد.و شما مجبور نیستید سقف را بارها و بارها رنگ کنید

سقف کشسان هرگز شکستنی و فرو ریختنی نیست

سقف کاذب در مقابل رطوبت و کپک مقاوم است

با انتخاب طرح، حسی که میخواهید در طرحتان باشد را این سقف به خوبی بر شما بازتاب می کند: اگر شما یک پوشش براق گرم برای سقف کشسان خود انتخاب کنید، فضای اتاقتان بزرگ تر نشان داده خواهد شد.

نصب سقف کشویی نیاز به تهیه سطح سقف ندارد. به عنوان مثال، اگر سقف دیوارهای معمولی را در زیرزمین خود ندارید و می خواهید لوله ها و کابل ها را پوشش دهید،  به ما مراجعه کنید و متخصصان ما یک سیستم سقف کشویی را بدون نیاز به داشتن سقفی معمولی برای شما نصب خواهند کرد.

 

سقف کاذب مدرن یک سیستم سقف بسیار متنوع است که می تواند تقریبا هر شکلی را داشته باشد و تقریبا در هر نوع اتاق (ایده ای عالی برای سقف حمام)، تنها با چند استثناء نصب شود. ما  نصب سقف های کشسانی را در موارد زیر توصیه می کنیم

اتاق با سقف ساختاری پایین

یک اتاق در معرض سرما (۴۰ درجه فارنهایت یا سردتر)

یک منطقه گرم مانند سونا

اتاق مورد نظر برای فعالیت بدنی که ممکن است به سقف کشسان آسیب برساند

مکان های بیشتر در فضای باز

به غیر از این، شما می توانید سیستم سقف کشسان را تقریبا در هر کجا نصب کنید. به عنوان مثال، اگر شما در مکان هایی زندگی می کنید که آب و هوایی گرم در تمام طول سال دارند، می توانید یک سقف کشسان را با خیال راحت در یک اتاق خواب یا یک حیاط نصب کنید.

همچنین سقف های کشسانی را می توان به راحتی به اشیا پیچیده و چند منظوره تزئینی برای پوشش یک منطقه بزرگتر و یا به دست آوردن جلوه های طراحی داخلی فوق العاده شکل داد. اگر چه در این مورد می توان گفت که بهتر است برای نصب  افرادی به کار گرفته شود که حرفه ای باشند.

طراحی ساده سقف کشویی حاوی یک پوسته کشسانی است که کل منطقه سقف را پوشش می دهد و جلوه های بصری دلپذیر را به یک اتاق نشیمن و اتاق خواب اضافه می کند.

راه حل منحصر به فرد سقف کشسان طرح های نامحدودی را برای سقف های شما ارائه می دهد، از سقف مات سفید تا سقف های کاملا روشن و یا ویژگی های منحصر بفردی برای دیوارها، سقف های تزئینی، سقف آکوستیک و موارد استفاده بیشتر…